Wczoraj w Bibliotece rządziły dzieci, uśmiechy i dobra zabawa. Było dokładnie tak, jak powinno być w ten dzień: głośno, kolorowo, słodko i wesoło. Na scenie pojawiła się Grupa Teatralna Baju Baj ze spektaklem „Kot w butach”. A skoro był z nami sam Kot w butach, czyli Kotando Mruczando Murmurando, to zwykły Dzień Dziecka nie miał tu żadnych szans. Musiało być bajkowo, zabawnie i z porządnym mruczącym rozmachem! Wielkie brawa dla młodych aktorów. Nie zabrakło też strefy zabaw, popcornu, waty cukrowej i tortu, który przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich Siodlinianki z Siodła. Tort był tak dobry, że chyba nikt nie pytał o dokładkę, tylko od razu ustawiał się po nią w myślach. Życzenia wszystkim dzieciom złożył Burmistrz Siennicy Stanisław Duszczyk, a my dokładamy od siebie: kochane dzieciaki, nie traćcie tej radości, ciekawości świata i dziecięcej iskry, której dzisiaj było u Was więcej niż waty cukrowej na patyku!




