Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminna Biblioteka Publiczna w Siennicy

SPOTKANIA 2015

Utworzono dnia 09.03.2016

Spotkanie poprowadzili Pani Monika Soczewka członek Komisji Edukacji, Zdrowia, Spraw Socjalnych i Bezpieczeństwa Publicznego i przewodniczący Rady Gminy Pan Zenon Jurkowski. Wójt Gminy Pan Grzegorz Zieliński i Dyrektor GBP w Siennicy Pani Elżbieta Jurkowska uroczyście powitali zebranych i zaprosili do wspólnej zabawy. Po powitaniu nastąpiła kolejna część spotkania a mianowicie festiwal przedszkoli gminnych. Prezentowali się: Gminne Przedszkole w Siennicy, Niepubliczne Przedszkole Akademia Smyka oraz Niepubliczne Przedszkole „Chatka Puchatka”. Po barwnych wokalnie i tanecznie przedszkolakach miał miejsce Koncert Chóru przy parafii Św. Kazimierza Królewicza w Grzebowilku. Swoim występem wprowadził zmianę nastroju, nastąpiło wyciszenie publiczności tak aby móc delektować się bogatym repertuarem chóru. Zupełnie inny rodzaj muzyki zapewnili nam muzycy z zespołu Record i Dance Day, dzięki którym licznie zgromadzeni uczestnicy Spotkań mieli okazję do super zabawy. Kluczowym punktem programu był konkurs Wiedzy o Gminie Siennica, który wszedł już na stałe w tradycję Spotkań, podobnie jak w ubiegłym roku trzy główne nagrody ufundowała Firma Ubezpieczeniowa Marcin Kołodziejczyk, zaś następne miejsca nagradzała Gminna Biblioteka Publiczna w Siennicy. Konkurs wiedzy to nie tylko sprawdzian wiedzy o gminie, ale też świetna i pouczająca zabawa. Szkoda, że tak mało było odważnych. Na zakończenie imprezy po raz pierwszy na scenie gościliśmy zespół Mirage. Jest to niewątpliwie jedna z najciekawszych postaci polskiej sceny muzyki taneczno-rozrywkowej. Sprawdzili się również i na naszej scenie o czym świadczyły liczne bisy.

Reasumując Drodzy Uczestnicy Siennickich Spotkań Plenerowych dziękuję za przybycie i wspaniałą zabawę, sponsorom za wsparcie, mamy nadzieję, że Spotkania te wpiszą się na stałe w kalendarz imprez Gminy Siennica i przyciągną coraz większą publiczność. Imprezę uważam za udaną i już dziś zapraszam za rok!

Jeszcze raz z tego miejsca chciałabym podziękować sponsorom za życzliwość, profesjonalną współpracę, wsparcie finansowe i pomoc w organizacji Siennickich Spotkań Plenerowych, a są to:
Radni Gminy Siennica
PPHU A.N.C. Mińsk Mazowiecki
Bank Spółdzielczy w Siennicy
Zakład Produkcyjno –Usługowy „PLASTIMETAL” Wiesław Pieńkowski Siennica
Spółdzielczy Zakład Usług Technicznych SKROPOL Siennica
Trans-KOP Ryszard Baran Zalesie
Apteka FARM ES Siennica
Firma Baran Łukasz, Zalesie
MAR-GUM Mariusz Kazimierczyk Siennica
Sklep Delikatesy „Kulfon” Siennica
Lampy52 Dariusz Kubaj, Siennica
Naszelampy24 Urszula Kubaj, Siennica
EKO-ERDE Sp.zo.o., Marki 
EUROMASTER Waldemar Antoni Olkowicz, Stojadła 
DOMAL Sp.zo.o., Warszawa
Kancelaria Finansowo-Ubezpieczeniowa "Marcin Kołodziejczyk" w Siennicy
HYDRO INSTAL Jałocha Mariusz Gągolina
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gałązka" Mińsk Mazowiecki
Sklep "odido" Siennica

Podziękowania kieruję także w kierunku osób, które wzięły udział w przygotowaniach n/w imprezy:

- Panu Ryszardowi Łubkowskiemu,
- pracownikom Urzędu Gminy i Gminnej Biblioteki Publicznej w Siennicy,
- Panu Stanisławowi Domańskiemu – Kierownikowi Hali Sportowej w Siennicy,
- Radnym Gminy Siennica
- Strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej z Żakowa i Pogorzeli;

Galeria zdjęć ze Spotkań dostępna na stronie FB biblioteki