Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminna Biblioteka Publiczna w Siennicy

GALA "ROK KULTURY NA MAZOWSZU"

Utworzono dnia 30.12.2023

11 grudnia na scenie Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury w Warszawie w obecności przedstawicieli organizatorów wydarzenia Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Wicemarszałka Wiesława Raboszuka i dyrektorki Mazowieckiego Instytutu Kultury Magdaleny Ulejczyk, dyrektor naszej Biblioteki Elżbieta Jurkowska odebrała wyróżnienie w II kategorii Konkursu Mazowiecki Menedżer Kultury - GRATULUJEMY!

UZASADNIENIE KAPITUŁY KONKURSU:
Wyróżnienie w kategorii II Konkursu Mazowiecki Menedżer Kultury otrzymuje Elżbieta Jurkowska, Dyrektorka Gminna Biblioteka Publiczna w Siennicy, za stworzenie nowego miejsca kultury, jedynego w gminie, którego działalność kulturalna, włączająca mieszkańców, jest prowadzona na wysokim poziomie merytorycznym, wykraczając poza standardowy obraz biblioteki; za stałe podnoszenie kompetencji własnych i zespołu oraz dbanie o jego dobrostan.
To ogromny zaszczyt dla całego zespołu, który w sposób twórczy kreuje miejsce przyjazne mieszkańcom, pozwalając na wymianę myśli i doświadczeń oraz integrację społeczną. Staramy się, aby działania i różnorodność oferty sytuowało naszą Bibliotekę w centrum życia kulturalnego i społecznego Gmina Siennica. Wyróżnienie potwierdziło, że wykraczając poza standardowy obraz biblioteki, przyjęliśmy właściwy kierunek działalności biblioteczno-kulturalnej.
 
 

FOTORELACJA

Utworzono dnia 30.12.2023, 10:57